• ALTIN (TL/GR)
  2.515,58
  % 0,22
 • ÇEYREK ALTIN
  4.079,00
  % 0,15
 • YARIM ALTIN
  8.187,00
  % 0,21
 • TAM ALTIN
  16.053,23
  % 0,26
 • CUMHURIYET ALTINI
  16.299,00
  % 0,21
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1969
  % 0,04
 • € EURO
  34,9935
  % -0,01
 • BIST 100
  10.739,57
  % 0,90

Altın Bilezik

Altın Bilezik

Altın Bilezik

Kadınların severek kullandığı altın ürünler arasında yer alır. Altın ürünler her kadının severek taktığı takılardandır. Gün geçtikçe değeri artan altın fiyatları ile birlikte insanlar altın yatırımlarını da arttırmıştır. Bilezik alan kişiler de hem kullanmak hep de paralarının değerini arttırabilmek için daha çok işçilik olmadan 22 ayar altın bilezik çeşitleri satın alırlar. Böylelikle hem uzun süre kullanım sağlayabilir hem de bozdurmak istediğiniz zaman çok fazla bir maddi kaybınız olmayarak altının yükseliş oranına göre kar bile elde edebilirsiniz. Bu nedenle iyi araştırma yapılarak doğru seçimler yapılmalıdır.

Özellikle bundan bir kaç sene önce altın ürünler satın alan kişiler günümüz koşullarında iki katına yakın kar elde etmiştir. Altının giderek pahalanan bir ürün olmasından dolayı zarar etmeniz pek de mümkün değildir. Kısa süreli küçük düşüş ve yükselişler olsa da uzun vadede en iyi kar elde edebileceğiniz yatırımlar arasında yer alır.

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı

Alış2.279,90
Satış2.279,90
Değişim1,65
Son Güncelleme:

Altın Bilezik Modelleri 

Altın Bilezik
Altın Bilezik

Altın bilezik modelleri incelendiğinde birbirinden farklı birçok desen model olduğu görülür. Bu modeller içerisinde seçim yapmak oldukça zordur. Hepsi birbirinden şık ve güzel tasarımlara sahip olan çeşitlerini kuyumculara giderek inceleyebilir ve bütçenize göre uygun gram ve fiyatta olan ürünleri satın alabilirsiniz. Bilezik modelleri sekiz ayar, on dört ayar, yirmi iki ayar ve yirmi dört ayar olmak üzere gruplandırılır. Her grup ürünü farklı fiyatlardan satışa sunulur.

Altın oranı en yüksek olan yirmi dört ayar modelleri ise en pahalı olan modeller arasında yer alır. Altın bilezik modellerinde kimisinden işçilik yoktur ve düz sade modellerdir. Bu modeller yatırım İçin en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu modellerin tercih ederek hem takı olarak kullanım sağlayabilir hem de yatırım yapmış olursunuz.

Bozdurmak istediğiniz zaman herhangi bir kaybınız olmaz ve böylelikle altın fiyatları arttığı zaman kar elde edebilirsiniz. Bununla beraber işçilik oranları yüksek olan farklı modellerde bilezik çeşitleri de bulunur. Bunlar günlük kullanım için özel günlerde kullanmak için olan birbirinden farklı modelleri de oldukça şık ve birbirinden gösterişli olan bu modellerden işçilik fazla olduğundan dolayı bozdururken zarar etmenize sebep olabilir. 

Kelepçeli Altın Bilezik Çeşitleri 

Altın Bilezik
Kelepçeli Bilezik

Kelepçeli altın bilezik çeşitleri en şık bilezik modelleri arasında yer alır. Kelepçeli bilezik çeşitlerinde spor ve klasik birçok model bulunur. Bu modelleri kendi zevkinize göre satın alarak kullanabilirsiniz. Kelepçeli modeller içerisinde bulunan Carter modeller son dönemlerde en çok kullanılan altın bilezik modelleri arasında yer alır. Bunun ile beraber çivili modeller de en çok tercih edilen altın bilezik modellerinden biridir. Bu modeller daha çok genç kadınlar tarafından kullanılan modeller arasında yer alır.

Günlük kullanım İçin oldukça uygun modellerdir. Bu modeller dışında klasik kelepçeli altın bilezik modelleri de bulunur. Bunlar daha çok düğünlerde özel günlerde kullanılan kelepçeli altın bilezik modelleri arasında yer alır. Bunları düğünlerde bayramlarda nişan törenlerinde takabilirsiniz 

Düğünde Takılan Altın Bilezikler

Altın Bilezik
Bilezik

Düğünlerde gelinlere takılan takıların başında gelir. Burma bilezikler kaburga bilezikler Trabzon hasırı şeklinde olan çeşitlerin tamamı gelinlere takılan düğün hediyesi çeşitleri arasında yer alır.

Özellikle Doğu bölgelerde düğünlerde altın takılmasına çok fazla önem verilir ve birçok altın takı takılır. Bunun ile beraber birçok bilezik çeşidi de geline takılan hediyelerden biridir. Çeşit çeşit bu bileziklerin bir kısmı hediye olarak takılır bir kısmı da damat tarafından geline mihir olarak takılan ürünler arasında yer alır. 

Altın Bilezik Kombinleri 

Altın Bilezik
Bilezik

Altın çeşitleri incelendiğinde bazı modeller birbiri ile çok uyumlu ve çok şık durur. Bu modelleri beraber kullanmanız çok daha güzel bir görüntü oluşturur. Altın  modelleri içinde cartier model ile çivili model beraber çok yakışır. Ya da klasik model simli düz bilezikler beraber kullanıldığında çok şık görünmenize yardımcı olur. Bu nedenle siz de bu ürünleri bir arada kullanarak daha şık takı Kombinleri yapabilirsiniz.

Kendi zevkinize ve tarzınıza uygun olan modelleri bir arada kullanıp güzel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Yine on dört ayar olan spor modelleri de bir arada oldukça şık görünen modeller arasında yer alır.

Kaynak: Anlık Altın

error: Seçim Çalışmıyor