• ALTIN (TL/GR)
  2.490,16
  % 0,16
 • ÇEYREK ALTIN
  4.261,00
  % -0,02
 • YARIM ALTIN
  8.653,00
  % -0,03
 • TAM ALTIN
  16.613,26
  % 1,65
 • CUMHURIYET ALTINI
  17.017,00
  % -0,05
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5123
  % 0,18
 • € EURO
  34,6164
  % 0,18
 • BIST 100
  9.548,09
  % -1,36

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları

Ordu iline bağlı ilçelerden biri olan Ünye, Karadeniz bölgesinde bulunmaktadır. Doğası, nüfus yoğunluğu, ticarethaneleri, tersanesi, fabrikaları, tarım alanları, hayvancılık sektörü ve üretim alanlarıyla birlikte birçok yönden ön plana çıkan bu ilçede yaşayan insanlar birçok farklı şekilde yatırım yapmaktadır. Yapılan yatırımlardan en az riske sahip olan yatırım türü olan altın da ilçe genelinde yoğun olarak gerçekleşmektedir. Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları diğer birçok kuyumcuya göre çok daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır. Ünye’de bulunan kuyumcular arasında gerek kalite, gerek işçilik gerekse gözetmiş olduğu müşteri memnuniyeti nedeniyle birçok kesim tarafından tercih edilmekte ve çeşitli işlemler yapılmaktadır. İlgili kuyumcu tarafından döviz alımı ve satımı, altın alımı ve satımı gibi işlemler başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları
Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları

Günümüzde en fazla alımı ve satımı yapılan döviz ve ham madde ürünleri arasında altın ürünü karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle gümüş, dolar, euro gibi ürünlerden önce altın fiyatları merak edilmekte ve piyasaya yön vermektedir. Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları da altın alım ve satımı yapmak isteyen kişiler tarafından fazlasıyla merak edilmektedir. Altın fiyatlarının merak edilmesinin en önemli etmenlerinden birisi; altın fiyatlarının günümüzde kullandığımız tüm ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde bir etken olmasından kaynaklanmaktadır. Piyasalarda oluşan hareketlilik, insanların piyasaya olan güveni ve yatırım yapmak için harekete geçmeleri başta altın olmak üzere diğer tüm döviz ürünlerine bağlı olmaktadır.

Altın fiyatlarına; ülkemizde hizmet veren bankalar, döviz ofisleri ve finans kuruluşlarından erişim sağlamak mümkün olsa da; yerel olarak fiziksel bir şekilde fiyat teklifi almak isteyen kişiler Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları araştırmasını yapabilmektedir. Alanında başarılı ve kaliteli hizmet veren bu kuyumcu ile çalışarak sizlerde başarılı bir şekilde altın alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Altın alım ve satımını yapabilmek için öncelikle çeşitli grafiklerden bilgi edinmeli ardından da dilerseniz işlem yapacağınız kuyumcular ile görüşebilirsiniz. Sizlere en doğru bilgi kuyumcular tarafından verilecek ve yatırımınızla ilgili yönlendirmenizde sizlere fayda sağlayacaktır.

Altın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor?

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları
Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları

Altın alım ve satımı sırasında birçok farklı etkene dikkat etmek gerekmektedir. Altın alırken dikkat edilmesi gereken etkenler arasında;

 • Eğer altın yatırımı yaparken aynı zamanda alacağınız altınların takı niteliği de taşımasını istiyorsanız mutlaka altın takılarınıza ait sertifikaları da kuyumculardan temin edin.
 • Alınan altınlarla ilgili olarak; altının kaç ayar olduğuna, hangi firma tarafından üretildiğine ve altının damga bilgilerine bakmanız gerekmektedir. Böylece altının kim tarafından üretildiği ve değerinin ne kadar olduğu bilgisine sahip olabilirsiniz. Bu bilgiler satarken size büyük oranda fayda sağlayacaktır.
 • Almış olduğunuz altın takılar aynı zamanda sizin için yatırımlık da olduğu için; altınlara ait faturaları kuyumcudan temin etmeniz gerekmektedir. Fatura üzerinde altına ait; altının gram ağırlığı, işçilik miktarını ve gram fiyatı gibi bilgiler yer alması gerekmektedir. Bu bilgilerin mutlaka fatura üzerinde yazdığına emin olun.
 • Genelde takı olarak satılan altın ürünleri, satın alındıktan sonra değer kaybına uğramaktadır. Bu değer kaybı tamamen altın üzerinde bulunan işçilik oranlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle takıyı satın almadan önce mutlaka işçilik oranlarına dikkat etmek gerekmektedir.

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları
Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları yukarıda yer alan etmenlere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle altın alırken yukarıda yer alan bilgileri mutlaka göz önünde bulundurun ve bu bilgiler ışığında yapmak istediğiniz yatırımları gerçekleştirin. Eğer yukarıda yer alan bilgilere göre yatırım yapmazsanız ya da bu bilgileri dikkate almadan işlem yaparsanız, altınların satışı sırasında mutlaka bir takım zarar görebilirsiniz. Bu nedenle uzman kuyumcular tarafından bilgi alarak, yatırımınızı en doğru kanala yapmanız gerekmektedir.

Ünye Güneş Kuyumcu

Ünye Güneş Kuyumcu Altın Fiyatları, genel olarak alınan ürünün türüne göre değişiklik göstermektedir. En pahalı olan ürünler, işçilik oranı en yüksek olan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun haricinde işçiliği az olan ürünler de yatırımlık ürünler olarak kuyumcularda yerini almaktadır. Eğer takı olarak gösterişli bir ürün talep ediyorsanız bu ürünü aynı zamanda yatırımlık olarak kullanamazsınız ancak yatırımlık bir ürün alıp onu takı olarak kullanabilirsiniz. Ancak bu ürünler işçiliği olabildiğince az ürünler olacağı için gösterişi çok az olan ürünler olarak bilinmektedir.

Anlık Altın

error: Seçim Çalışmıyor